Vücudunuzu Şarj Edin

  • 3.442 kez görüntülendi.
Vücudunuzu Şarj Edin

vücut enerji

Vücudunuzu Şarj Edin

Vücudunuzu pil gibi düşünün,ayaklarınızın eksi baş kısmınızınsa artı yönlü olarak görün. Ayaklarınızdan enerjiyi alıp vücuduzu şarj edebilirsiniz. Ayaklarınızı çıplak ayakla toprağa basmak sizin bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

AYAKKABILARINIZI ATIN

İyileşmeyecek Hastalık Yoktur, Prof. Dr. Mikhail Tombak’ kaynaklı haberine göre; Atalarımızın, tabanları sentetik malzemeden şık ayakkabıları yoktu. Hayatlarının büyük bölümünü yalınayak geçirirlerdi. Bu nedenle de sağlıkları bizimkine kıyasla daha iyi durumdaydı. Bağışıklık sistemleri daha güçlüydü.tibbibilgiler.net olarak size en sağlıklı bilgiyi arıyoruz.

Gelişmiş uygarlığımızın yarattığı bambaşka koşullarda yaşıyoruz artık. Çıplak ayakla fazla zaman geçirmemize imkan yok. Ama yine de yapabileceğimiz şeyler var. Sabah çiy üzerinde, deniz kıyısında, kumsalda, hatta kar üstünde günde bir-iki dakika yürümek gibi… Ya da ayaklarınızı her gün soğuk suyun altında bir-iki dakika tutmak gibi. Böylece, bağışıklık sistemini pek çok hastalığa karşı güçlendirmiş olursunuz.

YALINAYAK YÜRÜMENİN FAYDALARI NELER?

Yalınayak yürümek yalnızca bizi ve bağışıklık sistemimizi güçlendirmekle kalmaz. Aynı zamanda sırt, omuz ve bacak kası ağrılarının da önüne geçer. Eskiden insanlar yalın ayak toprakda yürürler ve hastalıklardan kurtulurlar.Yaşınız kaç olursa olsun sık sık çıplak ayakla tedavi edici yürüyüşler yapın. Sağlığınızın günden güne iyileştiğini fark edeceksiniz. Enerjiniz artacak, daha iyi uyuyacaksınız, ruh haliniz daha iyi olacak ve yaşama sevinciniz yükselecek.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ