Koltuk Altı Terlemesine Çözüm

  • 1.924 kez görüntülendi.

Koltuk-Altı-Terlemesine çözüm

Koltuk Altı Terlemesine Çözüm

Isınan havalarla birlikte terleme oranınız artarken canınızı sıkan bir konuda koltuk altı terlemesidir. Özellikle elbiselerden görünen terlemeler ortam içinde sizi rahatsız ediyor mu? Bunun çözümü ise yazımızda…

Terlemenin sınırlarının büyüklüğü müdahale için önemli 5 cm e kadar normal eğer 15 cm den fazla ise müdahale gerektirir.Artık bu terlemelere son bulmak için tedavi mevcuttur.

Altın iğnelerle yapılan deri altı enjeksiyonuyla işlem sonlandırılıyor.Yaklaşık 3 – 3.5 milimetre derinliğinde cilt altına ucundaki 25 adet altın iğne aracılığı ile inerek, o bölgede aşırı ter bezi aktivasyonunun sınırlandırılıyor. Uygulama şeklinin ise genel olarak aynı bölge üzerinden 3 farklı derinlikte ve 3 farklı radyo frekans değeri ile tekrar tekrar geçme üzerine dayanıyor.

Yapılan uygulama ile  ter bezlerinin 60-80 dereceye  kadar ısıtıldığını ve bu sayede etkinliklerinin azaltılmasının  hedeflenmesi ile daha normal oranda terleme sağlanıyor.  bir ay arayla yapılabilen uygulamanınen fazla 3 seans uygulandığını   SecretAltın İğne uygulamasının cerrahi bir yöntem olmaması, çalışanlar için yemek molasında yaptırılabilecek kadar kolay bir uygulama olması nedeniyle tercih edilen bir yöntemlerden biridir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ