Wi-fi Cihazları Kanser Yapıyor.

  • 5.538 kez görüntülendi.

wi_fi_cihazlari_kanser_yapar mı

Wi-fi Cihazları Kanser Yapıyor.

İngilizler bu konuda işi ciddiye aldı ve elektromanyetik etkisiyle bilinen wi-fi nin kanser yaptığını ortaya koydu. Bu hareket milyonlarca kişi için olumsuz bir haber oldu.

Herkesin merak ettiği wi-fi cihazlarının kanser yapar mı? sorusunun cevabı ingiliz sigorta devinden geldi. Sigorta şirketi elektromanyetik radyasyon sonucu kanser olan bireylerin sigorta kapsamından çıkarılmasıyla olay derinlik kazandı.

Wi-Fi sağlığımızı tehdit ediyor tartışmasını İngiliz sigorta devi Lloyd’s çok uyanık bir hamleyle başlattı. Lloyd’s, doğrudan veya dolayı olarak maruz kalınan elektromanyetik radyasyonlar sonucunda oluşan sağlık sorunlarını sigorta kapsamından çıkardı. Yani maruz kaldığınız radyasyon sizi hasta yaparsa, sağlık sigortası bunu karşılamıyor.

Wİ-Fİ CİHAZLARI KANSEROJEN TEHLİKE SAÇIYOR

Sigorta devinin bu kararı araştırılmaya başlandığında kararın arka planında kablosuz internet bağlantısının olduğu öğrenildi. Zira 2011 yılında Dünya Sağlık Örgütü’nün de belirttiği üzere Wi-Fi cihazları, 2B sınıfında insanlar için kanserojen tehlike saçıyor. Bu nedenle kablolu internet en sağlıklı internet kapsamına alınıyor.

TARTIŞMA BİTMİŞTİR: Wİ-Fİ CİHAZLARI SAĞLIĞA ZARARLI

İsveç’in başkenti Stockholm’de bulunan Karolinska Enstitüsü nöroloji profesörü Olle Johansson’a göre tartışma çoktan sona erdi: “Wi-Fi cihazlarından kaynaklanan muhtemel sağlık sorunları olağanüstü bir şekilde genişledi. Beyin tümöründen lösemiye, hafıza kaybından konsantrasyon eksikliğine kadar birçok şikayet görülebilir. tibbibilgiler.net Dünyadaki radyasyon limiti çılgın bir şekilde yükseldi. Bu rakamın, 18. yüzyılda olduğundan 1 kuintilyon kat daha yüksek olduğu öngörülüyor. Sadece Wi-Fi olarak düşünmeyin. Etrafımızda her yerde radyo dalgaları var ve bunların insan ve hayvanların sağlığını çok ciddi şekilde etkilediğini biliyoruz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ