Bel Fıtığı İçin Doğal Çözüm

  • 3.303 kez görüntülendi.
Bel Fıtığı İçin Doğal Çözüm

rezene-suyu-kuru-nasil-yapilir-640x320

Bel Fıtığı İçin Doğal Çözüm

Bel fıtığı teşhisi konulduktan sonra evde bu doğal çözümü uygulayabilirsiniz.Bel ağrısı çekenler bir çok çözüm yolu arar fakat bir türlü en doğrusunu bulamaz. İşte bu yöntemler sizi rahatlatacak.

İbrahim Saraçoğlu  fıtık kürü tarifi; 1 bardak su içerisine 4-5 gram taze kozalak atılır ve 10 dk. boyunca kaynatılır. Bu karışım günde 1 bardak tatlandırılarak içilir.
Fıtık için şifalı bitkilerden diğeri ise defne yaprağıdır.
Defne yapraklı bel fıtığı kürü; 10 gram defne yaprağı 3-5 dakika kaynatılır ve demlenmesi için bir süre eklenir, bu karışım günde 2-3 bardak tüketilir.
Rezene kürü; Bir bardak sıcak suyun içerisine 5 gram rezene tohumu atılır, 3 dakika demlendikten sonra günde 2-3 bardak tüketilebilir.tibbibilgiler.net size en net bilgileri verir.
İbrahim Saraçoğlu  Bel fıtığı tedavisi için faklı bitkisel önerilerde bulunuyor, fakat en çok tavsiye ettiği kür aşağıda belirteceğim tariftir. Kullanan bir çok hastadan olumlu sonuçlar alınmıştır.Bu bilgileri yapmadan önce doktorunuza bel fıtığı olduğunuzu onaylatın.
İbrahim Saraçoğlu bel fıtığı kürü; 1 bardak klorsuz suyun içerisine, 2-3 Kırkkilitotu koyup kaynamaya bırakın. 5-6 dakika kaynatın, ılık olmasını bekleyin, ılıkken lapasını bel bölgesine sürün. Bu uygulamayı 2-4 hafta arasında uygulayın. Lapa dan kalan su günde 1-2 bardak içilebilir, banyodan sonra bu su bel bölgesine son durulama suyu olarak da dökülüp vücudun emmesi sağlanır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ